Газета Люди

Настоятель Ігор Приймак став людиною тижня за версією “Репортера”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Цього разу «Репортер» вирішив відзначити настоятеля церкви Різдва Христового (УПЦ КП) села Підпечери Тисменицького району – Ігоря Приймака.

Він не скоював п’яним ДТП, як його «колега» з села Пійло Сергій Бусел, і не брав гроші з церковної скарбниці, як Любомир Надорожний із Новиці. Отець просто винайшов оригінальний спосіб відпущення гріхів – зняв ремінь зі своїх штанів і відлупцював ним депутатку сільради. Такого, мабуть, навіть у порнофільмах не показують.

Про цей інцидент, напевно, ніхто б не дізнався, якби не донька побитої жінки, яка написала про це у Facebook.

«Священник громади УПЦ КП, попередньо 15 років екс-райдеп ВО «Батьківщина», проявив особ­ливу жорстокість, зняв із своїх штанів ремінь та побив ним депутата сільської ради, активістку, союзянку, сестрицю УГКЦ Герінгер-Гринишин Ольгу Яківну. Обов’язково поширюйте цю інформацію!», – написала Зоряна Герінгер-Петрунів і прикріпила до поста фото Ігоря Приймака.

Читайте: Людиною тижня за версією “Репортера” став автор “Серцеїдів 18+” Богдан Савлюк

Зрозуміло, що після цього парафіяни «ожили», бо ж усім кортіло долучитися до обговорення такої знакової, десь навіть історичної для села події. Односельці пані Ольги одразу взялися заступатися за священика. Люди писали, що Ігор Приймак «надзвичайно інтелігентна, врівноважена людина» і що «до нього прислухаються сотні вірян». Депутатку називали інтриганкою. Мовляв, сама напросилася і отримала те, на що заслуговувала. «Якби сестриця менше тріпала язиком, то б не дістала по задниці», – було навіть таке.

Також з’ясувалось, що жінка вже не вперше конфліктує з церквами. Так, нещодавно вона поскаржилася на греко-католицького священика, який нібито виганяв її з храму та навіть прищемив пані Ользі пальці у дверях.

Читайте: Людьми тижня за версією “Репортера” стали активісти Юрій і Марія Козакевичі

Але на галасі в інтернеті історія не закінчилась, бо Ольга Герінгер-Гринишин написала заяву до поліції. Проти Ігоря Приймака відкрили кримінальне провадження за частиною першою статті 125 Кримінального Кодексу України – нанесення легких тілесних ушкоджень. Наразі, за клопотанням слідчого, Тисменицький районний суд призначив експертизу, аби з’ясувати, які саме тілесні ушкодження були спричинені жінці – їхній характер, ступінь тяжкості, давність утворення.

Далі суд, напевно, буде розбиратися, як це священик, який вже 31 рік є настоятелем церкви і свого часу викладав у духовній семінарії, спричинився до такого неподобства.

Та в будь-якому разі побиття жінок (і чоловіків також) виправдовувати не можна. І паском по дупі теж – хіба лиш за взаємною згодою.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.