Люди

Найбільше сильні дощі завдали школи на Калущині

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Минулої доби на Прикарпатті велика вода знову наробила шкоди.

Про це повідомляє управління з питань цивільного захисту ОДА, пише Репортер.

В у селищі  Перегінське Калуського району в ніч на 21 липня розмито ґрунтову дорогу, яка проходить по березі річки протяжністю близько 40 м. Обмежено проїзд до 5 господарств, в яких проживає 30 осіб. Можливий заїзд до будівель з іншої сторони вулиці.

У селі Нижній Струтинь Рожнятівської ТГ в  урочищі “Підгора” пошкоджено та частково зруйновано лівий берег річки Чечва протяжністю 100 м. Зруйновано частину комунальної дороги по вулиці Зарічна, яка проходить по березі річки протяжністю 30 м.. Відсутнє транспортне сполучення до 27 дворогосподарств, в яких проживає 70 осіб, можливий піший захід через сільгоспугіддя.

У селі Верхня Калуського району, внаслідок підйому рівня води річки Болохівка підтопило автодорогу Верхня-Станькова-Довгий Войнилів, вул. Станьківська та 6 дворогосподарств.

У селі Уторопи Яблунівської ТГ водою місцевого потічка «Насарат» пошкоджено залізобетонну опору та шутровий насип при підході до металевого автомобільного мосту. Проїзд для транспортних засобів обмежено до 5 дворогосподарств в яких проживає 20 осіб, можливий піший прохід по мосту.

У селі Мошківці Войнилівської ТГ, водою річки Сівка між с. Мошківці та с. Сівка-Войнилівська о 15.00 відбувся перелив води (15-20 см.) через тимчасово споруджений автомобільний переїзд (залізобетонна плита довжиною 8 м), основний міст було зруйновано під час повені у 2008 р. В с. Мошківці проживає 145 осіб. Можливий проїзд до с. Сівка-Войнилівська зі сторони Галицької ТГ та піший прохід по пішохідному мосту. Вище по течії рівень води в р. Сівка спадає, виставлено попереджувальні знаки.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні