Люди

На “Зимовому Благодійному балу” зібрали понад 100 тис грн на лікування дітей

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
20 січня у готельно-ресторанному комплексі “Лейбова гора”, що у Богородчанському районі, провели традиційний “Зимовий Благодійний бал”.

Такий захід на Франківщині відбувається вже восьмий рік поспіль. За словами організаторки Ярослави Гоголь з фонду Європейського розвитку Галичини, вони хотіли створити на балу сімейну атмосферу, передати домашній затишок.

“Лейтмотивом цього заходу є любов. Любов і краса. Тут є нотка благодійноості, якою ми хочемо підтримати і наші молоді колективи, і наших дизайнерів, і діткам допомогти, і підтримати людей, які в інвалідних візках так гарно танцюють. В той же час ми ставимо акцент на вишуканості, яка нам притаманна”, – розповідає Ярослава.

На бал приїхали близько двох сотень гостей як з України, так і з-за кордону. Традиційно отець Йосафат Бойко виступив на початку вечора із закликом творити добро, і розпочав вечір загальною молитвою. До початку благодійного аукціону гостей розважали артисти Прикарпаття: струнний ансамбль “Quattro Corde”, танцювальний колектив “Надійка”, танцівники від школи “MIAmor”, які пізніше провели майстер-клас з танцю. Також гостям показали колекції одягу Тетяни Кузьменко та Марії Чуднової.

Танцювальний колектив “Надійка”

Усі присутні могли взяти участь у лотереї, де за куплений квиток вони отримали подарунки від партнерів заходу. В холі продавали hand-made, а на аукціон виставляли лоти як від партнерів, так і від тих, хто просто хоів допомогти. Зокрема, батько хлопчика з ДЦП, якому допомагали на минулому балу, виставив старовинну картину.

Ціни аукціону варіювались від кількох сотень гривень, до кількох тисяч. Найбільше відносно стартової ціни зросла вартість капелюшка – від стартової 650 до 3 400 грн. Загалом завдяки аукціону та проданим квиткам лотереї зібрали 110 тисяч гривень.

У попередні роки виручені з балу кошти вже допомогли чотирьом дітям. Цього року гроші передадуть на лікування ще двох: 14-річного Івана Михайліва та 2-річної Маргарити Гоголь. У хлопчика гістіоцитоз з клітини Лангерса, а у дівчинки виявили вроджену аномалію хребта. Обом дітям потрібне лікування закордоном, оскільки наші медики не беруться за такі випадки.

Танцювальний колектив “Надійка”

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.