Люди

На Закарпатті затримали 53 чоловіків призовного віку, які хотіли незаконно перетнути кордон

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На Закарпатті затримали 53 чоловіків. Вони були призовного віку та хотіли незаконно перетнути кордон

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України, пише Репортер.

Закарпатті затримали новини Івано-Франківська

«Правопорушники намагаються щодня перетнути кордон за фальшивими документами — підробленими довідками, недійсними або чужими паспортами. А є й ті, що „запаковують себе“ в особисті речі, намагаються підкупити охоронців кордону або ж перевіряють пильність прикордонників на „зеленому“ кордоні», — йдеться у повідомленні.

Прикордонники зазначають, що протягом минулої доби на ділянці Мукачівського загону припинено десятки спроб незаконного перетину кордону. В результаті затримали 53 особи. Також 20 громадян надали недійсні документи в пунктах пропуску.

Закарпатті затримали новини Івано-Франківська

Ще 16 громадян України штурмували українсько-угорську ділянку «зеленого» кордону. Їх прикордонники відділення «Бодалово» затримали у взаємодії з поліцейськими у ході реалізації інформації, що надійшла від оперативників Мукачівського загону.

Читайте також: Жінка намагалася перевезти чоловіка через кордон у бейбі-боксі (ВІДЕО)

Окрім цього, ще 17 чоловіків затримали прикордонники відділів «Косино», «Тячів», «Ділове» та «Дякове» під час патрулювання державної межі поза пунктами пропуску.

Відносно усіх затриманих складено протоколи про вчинені ними адмінправопорушення, справи скеровано до суду.

Що стосується громадян, які свідомо використовували підроблені документи та довідки, – прикордонники направили відповідні повідомлення про виявлення ознак злочинів до компетентних правоохоронних органів, які й будуть встановлювати їм міру відповідальності.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.