Люди

На виборах ректора ІФНТУНГ оголосили переможця

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У другому турі виборів ректора ІФНТУНГ підрахували результати. З відривом у 200 голосів переміг і став новим ректором ІФНТУНГ Ігор Чудик. Про це повідомляє студентський профком університету, пише Репортер.

За результатами голосування  Ігор Чудик набрав 561 голос, а Сергій Куровець 361.

Ігор Чудик вступив до ІФДТУНГ у 1995 році, який закінчив з відзнакою за спеціальністю «Буріння», здобувши ОКР «магістр». Був направлений на роботу в Стрийське ВБР. З 2000 по 2003 навчався в аспірантурі, а з 2006 по 2009 — в докторантурі ІФНТУНГ. У 2005 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Вдосконалення методики проєктування неорієнтованих низів бурильної колони», а у 2011 – докторську дисертацію на тему «Розвиток наукових основ буріння скерованих свердловин з мінімальними втратами енергії».

До теми: Максим Карпаш: Ректор здорової людини

Працював науковим співробітником науково-дослідного інституту та асистентом кафедри буріння нафтових і газових свердловин. З 2004 по 2006 обіймав посаду доцента, а з 2012 – професора цієї ж кафедри. Відтоді ж очолював кафедру буріння нафтових і газових свердловин. З 2008 року призначений головою Ради молодих вчених університету, членом Спілки буровиків України. У 2014-му обраний академіком Української нафтогазової академії. У 2017 році Чудика обрано на посаду проректора з наукової роботи ІФНТУНГ.

Нагадаємо, минулі вибори ректора в ІФНТУНГ відбувалися у 2017 році – тоді на 5 років ректором обрали Євстахія Крижанівського. Він очолював університет 30 років.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.