Люди

На Тисмениччині жінка вдарила голову ОСББ пляшкою з водою у вухо – її оштрафували

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Тлумацький районний суд виніс вирок мешканці Підпечер, яка побила голову ОСББ.

Про це пише КУРС, інформує Репортер.

Фото ілюстративне

Конфлікт між жінками виник ще у квітні 2019 року, але судовий розгляд завершився днями. Окрім обвинуваченої та потерпілої, суд у цій справі заслухав шістьох свідків, були проведені експертизи й навіть слідчий експеримент.

Потерпіла голова ОСББ «Підпечери-Сонячний» розповіла, що обвинувачена зводить на неї наклепи через начебто нераціональне використання нею коштів. 20 квітня голова ОСББ їхала в автомобілі, побачила обабіч дороги обвинувачену та попередила її, щоб та не зводила наклепи. Через кілька хвилин жінки зустрілися на прибудинковій території і почали сваритися. Як стверджує голова ОСББ, обвинувачена била її, шарпала і штовхала, а відтак схопила п’ятилітрову пляшку з водою і вдарила у праве вухо.

Обвинувачена своєї вини не визнала, розповіла, що раніше з потерпілою товаришувала, доки та не стала головою ОСББ. Підсудна запевнила, що голова ОСББ ображала її, між ними виникла шарпанина і вона захищалася.

Свідки розповіли, що вийшли на вулицю після конфлікту, самої бійки не бачили, але підтвердили, що з вуха потерпілої текла кров.

Суд також вивчив висновки експертів, рапорти правоохоронців, протоколи проведення слідчого експерименту, визнав підсудну винною за ч. 1 ст. 125 КК України ККУ (умисне завдання удару, побоїв або вчинення інших насильницьких дій, які завдали фізичного болю і не спричинили тілесних ушкоджень) та призначив їй покарання у вигляді 850 гривень штрафу.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні