Люди Світ

На сайті петицій до Порошенка пропонують відновити у Франківську військовий госпіталь

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На сайті Електронні петиції до офіційного інтернет-представництва Президента України з’явилась пропозиція “Необхідність відновлення військового госпіталю у Івано-Франківську”.

315f61b770e1f18df54856eefe9adf88[1]

Наразі ця петиція зібрала лише два підписи із 25 000 необхідних для того, аби її розглянув Петро Порошенко. До кінця збору підписів залишився 91 день. Підтримати петицію можете за посиланням >>>

Ініціатор збору підписів дописує:

“Виникає потреба у наданні стаціонарної кваліфікованої та спеціалізованої медичної допомоги та реабілітації військовослужбовцям-учасникам АТО, військовослужбовцям гарнізону, ветеранам та пенсіонерам Збройних сил України. Оскільки найближчі госпіталі знаходяться у Львові, Чернівцях, доцільніше з економічної та медичної точки зору мати власний лікувальний заклад такого рівня, а не возити всіх військовослужбовців у Львів чи в Чернівці”.

Згідно із указом, який затвердив порядок розгляду електронної петиції, адресованої Президентові України:

“У разі визнання за доцільне реалізовувати викладені в електронній петиції пропозиції шляхом видання акта Президента України або внесення на розгляд Верховної Ради України відповідного законопроекту Адміністрація Президента України вживає в установленому порядку заходів щодо підготовки таких проектів актів”.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.