Відео Люди Соціум

На різдвяному ярмарку Франківська відкриє локацію “Грибна рота”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У неділю, 29 грудня, «Грибна рота України» відкриє власну локацію  на Різдвяному ярмарку біля ратуші. Також там можна буде придбати підсвічники та  спробувати й замовити до свят домашню випічку дружин ветеранів.

Відкриття локації о 14:00.

“Будемо варити юшку, продавати грибочки, – повідомив Василь Абрамів. – Також проведемо акцію “Миколай грибної роти” – сім‘ї тих, хто не повернувся з війни отримають від нас презент на Святий вечір.

Грибна рота України, скорочено –  на зло ворогам – ГРУ. Як явище грибна рота з‘явилася торік і виявилась дуже затребуваною. Це табір відпочинку і реабілітації учасників АТО, волонтерів. Ідея трансформувати хобі на бізнес-модель прийшла до Василя Абраміва після знайомства із фанатом грибів Юрієм Соломченком. Василь на собі відчув типові для ветеранів складнощі адаптації до життя.

Порожню хату у селі Шибенному на потреби воїнів віддав її власник. У грибний сезон у відремонтованому будинку побратими і ночуватимуть, і різальний верстат для грибів встановлять, і сушарку облаштують.

Грибний урожай 2019 року вже спакований у фірмову упаковку. Справжні сушені білі гриби з високогір‘я Карпат, зібрані захисниками та волонтерами, готові вирушати до вашого столу, щоб кожен зміг з насолодою ними посмакувати.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.