Відео Люди

На подвір’ї фермера в окупованому Криму третій рік майорить прапор України (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Володимир Балух не прийняв російське громадянство і досі живе в окупованому селі з українським паспортом. Фермер із села Серебрянка ще у 2013 році вивісив у дворі свого дому прапор України, і досі його не знімає. Більше Балух розповів журналістам “Громадського телебачення”.

baluh

Він усе життя мешкає в Криму. Навчався в агроуніверситеті Сімферополя, потім працював інженером з водозбереження у місцевому колгоспі. Сьогодні у Володимира Балуха дві ділянки землі, на яких він вирощує пшеницю, а також велике домашнє господарство. Коли в Києві та інших містах у 2013 році почалися масові акції протесту, фермер вивісив над своїм будинком український прапор. Синьо-жовтий висить на даху і нині, по двох роках після російської окупації Криму.

Така відверта проукраїнська позиція стала приводом для його арештів і переслідування з боку російських силовиків. Підконтрольний Росії кримський суд навіть виніс йому вирок — 320 годин виправних робіт за образу працівника поліції, який здійснював обшук в будинку його дружини.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні