Люди

На Івано-Франківщині Приватбанк набирає працівників – обіцяють платити на 10% більше, ніж інші банки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Найбільший банк України запрошує на роботу касирів-операціоністів, касирів каси перерахунку, водіїв-інкасаторів-охоронців та операторів контакт-центру (вхідна лінія).

«Ми запрошуємо фахівців з досвідом роботи у банках, магазинах, супермаркетах, валютно-обмінних пунктах, – наголошує прес-служба ПриватБанку на Прикарпатті. – Але приймаємо й випускників без досвіду роботи, а також студентів денної та заочної форм навчання. Перед прийомом на роботу банк проводить двотижневе стажування, а також протягом місяця гарантує виплату адаптаційної надбавки до основної суми заробітку».

Серед головних вимог до кандидатів: середня спеціальна, вища або незакінчена вища освіта, порядність, уважність, відповідальність, чесність, пунктуальність, здатність швидко навчатися. Перевага надається кандидатам, які пройшли онлайн-практику та отримали сертифікат на practice.pb.ua.

ПриватБанк вже декілька років поспіль посідає лідируюче місце в рейтингу роботодавців, а також незмінно входить у двадцятку найбільших платників податків серед українських компаній. ПриватБанк на Івано-Франківщині продовжує запрошувати до свого колективу молодих та активних людей. Для того, щоб спробувати себе в якості працівника найбільшого банку країни, достатньо лише заповнити анкету на сайті банку або надіслати резюме за адресою [email protected].

ПриватБанк надає кращі умови для роботи: хороші приміщення, дружній колектив, інноваційний підхід у роботі, повний соціальний пакет і, звичайно, високу зарплату — на 10% вище, ніж в інших банках. Працівник банку отримуєте щорічну оплачувану відпустку, систему пільгового кредитування та можливість брати участь у різноманітних програмах лояльності для працівників. У ПриватБанку є система бонусів та преміювання, отже кожен працівник безпосередньо сам може впливати на рівень свого доходу.

У ПриватБанку відразу помічають здібних співробітників. Багато з тих, хто спочатку сприймає посаду як тимчасовий варіант, залишаються з ПриватБанком. Тут працює безліч програм навчання, завдяки яким кожен працівник може підвищувати свою кваліфікацію і розвиватися професійно. Додаткові питання — за тел. +38 067 342 07 75 Кулеба Валентина Василівна, керівник регіонального центру з подбору персоналу РП.

На сьогодні ПриватБанк – найбільша фінансова установа країни. На території України у філіалах ПриватБанку працює понад 25 000 спеціалістів та понад 4 500 – у Контакт-центрах.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.