Люди Світ Фото

На “Галичина-Табак” провели рейд, аби вручити працівникам повістки (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У середу, 6 травня, військові із громадської організації “Івано-Франківське обласне об’єднання воїнів АТО” спільно з міліцією та представниками військкомату завітали на ТзОВ “Галичина-Табак”, аби вручити працівникам цього підприємства повістки.

IMG_2987

Це товариство розповсюджує продукти харчування, побутову хімію, алкогольні вироби та тютюн. У міліції та військкоматі кажуть, що “Галичина-Табак” ігнорує мобілізацію, а тому об’єдналися з бійцями АТО, аби зайти на територію товариства з метою вручити повістки.

“Сьогодні ми проводимо спільну роботу між обласним і міським військкоматами щодо уточнення облікових даних і списків військовозобов’язаних на підприємствах, – сказав полковник Юрій Барановський, заступник івано-франківського обласного військового комісара. – Підприємство “Галичина-Табак” ще з лютого не надає нам списки своїх працівників, а тому ми не можемо сповістити військовозобов’язаних”.

Зі слів полковника, раніше представників не впускали на територію підпримства, тому сьогодні вони вирішили заручитись підтримкою міліції та бійців АТО.

IMG_2984

На прохідній нас пропустили, проте охоронець сказав, що не знає, де директор, чи був сьогодні тут і чи буде. На території складів працівники військкомату встигли вручити повістки лише двом працівникам “Галичина-Табак”. Решта – розбіглись. Перший склад хтось зачинив на колодку, всередині залишилися люди…

На вулиці біля складів кілька вантажників. Де керівництво – не знають. Більшість позакривалися у кабінетах. Тому поспілкуватись із начальством представники міліції, військкомату та бійці АТО не змогли.

IMG_2980

“Представники військкомату неодноразово зверталися, аби вони подали списки працівників. Підприємство злісно ухиляється від мобілізації, – говорить Юлія Качальська, представник міліції. – Сьогодні нас настановили саме у такій формі поговорити з керівництвом щодо вручення повісток. Нам не надають списки, тому сьогодні ми хотіли їх отримати у відділі кадрів. Але – зачинено. Вони зобов’язані щомісяця подавати у віськкомат списки, але не робили цього жодного разу. Поки що будемо чекати, що директор прийде”.

Відеозвіт – ТУТ.

IMG_2981 IMG_2985 IMG_2988 IMG_2989 IMG_2990 IMG_2996 IMG_2995 IMG_2993 IMG_2991 IMG_2997 IMG_2998 IMG_3005 IMG_3000 IMG_3006

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні