Люди Світ Фото

На Франківщині жінку позбавили батьківських прав через алкоголізм

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У середу, 4 лютого, у залі засідань виконавчого комітету міської ради відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Комісія розглянула вісім справ стосовно неповнолітніх.
IMG_1493

На порядку денному, серед інших справ, розглядалося питання про можливість та доцільність позбавити батьківських прав мешканку Франківщини Світлану (прізвища не вказуємо з етичних міркувань) стосовно її трьох неповнолітніх дітей.

Працівник служби захисту дітей повідомила, що 10.12.2013 року рішенням Івано-Франківського міського суду у жінки було відібрано без позбавлення її батьківських прав трьох дітей. Діти перебувають на обліку як позбавлені батьківського піклування і весь цей час знаходилися під опікою монахині. За словами соціального працівника, за цей час жінка ні разу не відвідала дітей.

IMG_1492

На засіданні були присутні опікун та дві старші доньки. За словами дітей, з мамою спілкуються телефоном, про те, аби їх забрати до себе, жінка нічого не говорить.

IMG_1491
Наразі мати трьох неповнолітніх дітей проживає в селищі Отинія Коломийського району. При перевірці соціальні служби з’ясували, що жінка зловживає спиртними напоями, ніде не працює, санітарні умови помешкання незадовільні.

На підставі отриманих даних комісія з питань захисту прав дитини вирішила доцільним позбавити батьківських справ матір трьох дітей.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні