Люди

На Франківщині вийшла друком збірка поезій Тали Пруткової «Будда для Мері»

Google+PinterestLinkedInTumblr

У Літературній агенції «Discursus» вийшла збірка поезій Тали Пруткової «Будда для Мері».

«Будда для Мері» – це не звичайні вірші про кохання, це вірші з мелодіями. Вони натхненні музикою і створені для музики. Не даремно їхній автор Тала Пруткова стала двічі переможцем конкурсу «Коронація слова» у номінації «Пісенна лірика».

mG7s9meM_8g[1]

Струнка композиція, милозвучність і плавність, чіткий ритм, повтори – перед читачем і справді постають напрочуд мелодійні твори. Коли читаєш цю поезію, мимохіть чуєш український фолк, американський грандж, ритм-н-блюз, лаундж і ейсид-джаз. Тут є сюжети, навіяні групами “Radiohead” і “Massive Attack”, “Foals” і “Мертвий Півень”. Тут є переклади пісень “Nirvana” і “Red Hot Chili Peppers”. Та й сама назва збірки змушує нас замислитися, чи причетні до неї славетні “30 seconds to Mars”? Утім, попри низку аналогій, твори Тали Пруткової – оригінальні, самобутні і по-жіночому сакраментальні. Це справжня українська поезія, пропущена крізь душу і серце.

GSD0xrFg0Sg[1]

Тала Пруткова (народилася в Києві) — українська письменниця, журналіст, поет-пісняр, езотерик. Член Національної спілки журналістів України. Закінчила Інститут журналістики КНУ імені Тараса Шевченка. Перші кроки в літературі робила в колишньому івано-франківському об’єднанні «Біла риба», учасниками якого також були Таня Малярчук, Катерина Бабкіна, Андрій Жураківський. Є двічі переможцем літературного конкурсу «Коронація слова»: 2010 — ІІІ Премія у номінації «Пісенна лірика про кохання» за твір «Гравітація»; 2013 — диплом у номінації «Пісенна лірика» за твір «Шоколад». Засновниця й учасник мистецької групи ESTHETIC.CO. Автор численних статей на теми метафізики, філософії та психології.

Книгу можна замовити в автора:

Пишіть на електронну пошту: talaprutkova@gmail.com

Або ж телефонуйте в робочий час: 066 709 61 37

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.