Відео Люди Світ

На Франківщині створили 10 відеоісторій про маловідомі Карпати (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У липні 2016 року у Верховинському районі Івано-Франківської області відбувся перший Відеокемп тревел-журналістики. Десять журналістсько-відеографських пар знімали відеоісторії про маловідомі Карпати. Ці історії вийшли в ефірі телеканалу UA:Перший 27 серпня 2016 року, повідомляє Школа журналістики УКУ.

Майстер-класи для учасників проекту провели режисери Святослав Пащук і Андрій Приймаченко, а також телевізійники Марія Малевська і Олександр Бринза.

Журналісти створили 10 сюжетів про людей та звичаї на Верховинщині. До збірки увійшли відео про Наталю Кумлик з Верховини, яка грає на 15 народних інструментах, французького мандрівника на горі Піп Іван, геолога Ігора Магновського і  Перкалабу, різьбяра Миколу Соколюка, останнього бокораша в селі Зелене Івана Максим’юка, поетесу Ганну Ілійчук та етнографа Івана Зеленчука з Криворівні, Марію Ілюк з Дземброні, тесляра Івана Петросаняка та лісника Миколу Дроняка з Черемошної, двох вівчарів Василів Гаврищуків на горі Хорде, Івана Зеленчука та Ольгу Реберук з Криворівні.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні