Люди Світ

На Франківщині негода накоїла шкоди на 254,3 мільйони гривень

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У четвер, 11 серпня, у приміщенні Управління з питань надзвичайних ситуацій відбулася нарада-семінар щодо підсумків роботи управління. Йшлося про реалізовані заходи із забезпечення в області цивільного захисту населення.

13978009_606480102846594_4223161_o

Заступник голови-керівника апарату ОДА Валерій Крецул зазначив, що передбачені плани роботи є актуальними і їх потрібно виконувати обов’язково. Наслідки надзвичайних ситуацій будуть гіршими без належної підготовки. Тож, потрібно готуватися як слід.

«Природа дає про себе знати, щоб ми не розслаблялися, тому потрібно бути готовими до будь-чого» – зазначив Валерій Крецул .

План наради-семінару передбачав доповіді про результати роботи системи заходів цивільного захисту, організацію роботи виконавської допомоги, якість надання інформації та відповідних документів.

Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи ОДА Володимир Стебницький наголосив, що робота відбувається у режимі підвищеної готовності – ніколи не відомо, чого очікувати. Спеціалісти здійснюють перевірки, оповіщають керівників районів про організацію роботи та збереження спокою населення. Для цього видали 21 розпорядження.

Одними із основних завдань керівники бачать в створенні систем централізації приміщень, закупівлі сирен, створення чергових служб.

«Ми з усіх сил допомагаємо районам, але, на жаль, не бачимо результатів роботи. Загальний стан області залежить від нашої відповідальності» – підкреслив Володимир Стебницький.

Сьогодні існує велика кількість невирішених проблем. Так, на усунення наслідків стихії потрібно 254,3 млн гривень. Але зазначили, що треба відчувати різницю між відновленням пошкоджених будівель і їх покращенням. Прикро, говорить Стебницький, що не всі керівники районів надають відповіді на поставлені питання, не подають належним чином потрібну інформацію або ж подають із значним запізненням, а іноді взагалі не реагують на запити. Через це не відбуваються заплановані засідання та наради. Тож, проводять перевірки. Серед районів, в яких помітно покращення в роботі та оформленні документів, зокрема Івано-Франківськ, Коломийський, Богородчанський, Долинський, Галицький райони.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.