Люди Фото

На Франківщині молода мама з дитиною лишилася без житла через пожежу. Потрібна допомога

Google+PinterestLinkedInTumblr

Потрібна допомога сім’ї Калачинських. 23-річна Ірина мешкає на вулиці 22 січня у селі Крихівці, разом із чотирирічним сином Дмитриком. Сталася трагедія – згорів дім і зараз одинока мама у складному становищі.

Жінка працює в «Сільпо» та отримує допомогу як одинока матір. З сім’єю також проживає дідусь Ірини – 82-річний пенсіонер Богдан Соя.

9 січня у помешканні через необережність дідуся сталась пожежа: половина будинку вигоріла повністю, а друга – частково, відключені комунікації, вибиті вікна, двері.

Наразі газконтора підключила 1 кімнату. Води немає. Голова села готовий надати комунальну кімнату для проживання Ірини з сином, але її потрібно опалювати електрикою, паралельно опалювати і свою хату, щоб сушити. Ірина фінансово не має змоги це робити, тому залишилась у своєму домі.

Сім’я вимушено проживає за цією адресою, бо родичів немає. Дідусь зараз перебуває в лікарні через відсутність тепла. Син Ірини ходить у дитячий садочок.

Наразі потрібні будівельні матеріали для термінового відновлення частини будинку, в якій проживає мати з дитиною. Також потрібні речі першої необхідності, продукти та кошти для відновлення комунікацій.

Контакти для уточнень та надання допомоги – 095 947 25 90 Ірина Калачинська.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.