Люди

На Франківщині люди добровільно здали 211 одиниць зброї

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На Прикарпатті завершився місячник добровільної здачі зброї. За цей час мешканці області скористалися нагодою здати зброю, що зберігалася ними незаконно, а відтак уникнули кримінальної відповідальності. Про це повідомили в обласному УМВС.

Загалом за період місячника здачі зброї, що тривав протягом квітня, жителі Івано-Франківщини здали 211 одиниць зброї, 173 з якої – мисливська гладкоствольна, 10 – мисливська нарізна та 34 одиниці спецзасобів. Крім цього, громадяни добровільно видали працівникам органів внутрішніх справ області понад 90 тисяч боєприпасів, а також 1 снаряд.

Представники однієї з громадських організацій добровільно передали 10 одиниць нарізної зброї, з них – 5 малокаліберних гвинтівок та 5 одиниць нарізної короткоствольної зброї та 90 тисяч набоїв до неї.

У квітні цього року 17 жителів Прикарпаття звернулися до міліції з проханням після оформлення відповідних документів зареєструвати зброю, яка до цього часу була нелегальною, в їх особисту власність і використовувати її на законних підставах, як це дозволяється законодавством. Зокрема, в Рожнятівському районі чоловік приніс у міліцію та написав заяву про бажання оформити на його ім’я одразу дві мисливські рушниці.

Правоохоронці нагадують мешканцям краю, що відповідно до ч.1. ст.263 Кримінального кодексу України «Носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача чи збування вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу» порушники караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.