Люди

Минулого тижня у Франківську виявили п’ятьох нелегальних мігрантів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Минулого четверга, міграційна служба Івано-Франківської області спільно з МВС та СБУ проводила рейд щодо виявлення нелегальних мігрантів, відпрацьовували ринки, жилий сектор, студентські гуртожитки, про це нині, 24 вересня, на прес-конференції повідомив начальник УДМС в області Сергій Саїв.

IMG_0249
За його словами, було виявлено 5 нелегальних мігрантів, це в основному колишні студенти з кризових країн, які не захотіли повертатися додому. На них складено ряд адмінпротоколів і протягом місяця вони зобов’язані покинути територію України.
Такі рейди будуть проводитися кожного тижня, адже потоки мігрантів ідуть до збільшення. Як каже Саїв, зараз у місті навчається 2 412 іноземних студентів, практично 800 з них перевелися у наші виші з вишів Луганська і Донецька. Є ще одна проблема, служба виявила, що 270 осіб отримали запрошення від наших вишів на навчання, але до університетів вони не прибули. В ДМС кажуть, що фірми, які видають такі запрошення, були зобов’язані доставити цих студентів з аеропорту до ВНЗ, але вони цього не зробили. Зараз ректорам вишів пропонується більше не працювати з цими фірмами, а інформація щодо них надіслана в СБУ. Адже це одна з схем нелегальної міграції.
Загалом же нині в Івано-Франківській області офіційно проживає 4 358 ін6оземців.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.