Люди

МОН розширить співпрацю з LEGO Foundation

Google+PinterestLinkedInTumblr

У Міносвіти відбулась зустріч представників відомства та програми LEGO Foundation, під час якої заступник міністра освіти Павло Хобзей подякував LEGO Foundation за допомогу та великий внесок у розвиток української освіти.

lego

«Програма LEGO Foundation підтримує вчителів, надаючи інструмент, що допомагає застосовувати нові підходи в навчальному процесі», – зазначив Хобзей.

За його словами, впровадження навчання ЛЕГО-конструюванню всебічно розвиває дітей, стимулює бажання дитини досліджувати навколишній світ через гру, пише Освіта.ua. Застосування такої методики набирає ваги особливо під час запровадження реформ освіти, зокрема, нової української школи.

Також на думку Павла Хобзея, повинна бути спадкоємність програм навчання дошкільної освіти та початкової. «Діти у початковій школі повинні навчатися граючи.

У свою чергу виконуючий обов’язки голови програми поєднання формального навчання та гри LEGO Foundation Єнс Майбом подякував міністерству за плідну співпрацю й повідомив, що з кожним роком роботи програми ЛЕГО в Україні, кількість її учасників постійно зростає.

Сьогодні у проекті беруть участь 118 навчальних закладів, де мають нагоду навчатись разом з LEGO майже 28 тисяч дітей. 1,5 тисячі педагогів успішно навчають ЛЕГО-конструюванню дошкільників.

У МОН зазначають, що Україна була однією з перших країн, з якою розпочалося співробітництво LEGO Foundation, яке успішно триває вже за шість років.

У рамках зустрічі сторони обговорили умови продовження співпраці, зокрема, підписання Меморандуму про взаєморозуміння між МОН та LEGO Foundation щодо продовження його дії до 2020 року.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.