Люди

Молодь Прикарпаття кличуть на «Літню школу розвитку» (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Шанс реалізувати власну ідею. На Прикарпатті стартує «Літня школа розвитку». Її учасниками можуть стати усі до 35 років, хто мешкає на Франківщині або вимушено переїхали сюди через війну.

Вони матимуть нагоду опанувати соціальне підприємництво та підготувати проєкти, які стосуються мистецтва, креативного підприємництва, туризму, освіти та місцевого розвитку, йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

Завдяки школі організатори мають намір адаптувати до нових реалій життя людей, які переїхали на захід з інших регіонів України. А також познайомити їх із місцевою молоддю та сформувати потужні команди для розвитку громад.

Читайте також: До Косівської громади переїхало ткацьке ательє з Херсонщини – запрошують на роботу

Аби стати учасником школи, необхідно заповнити заявку. Далі на молодь очікує низка семінарів та 5-денний кемп у селі Шиповець (Закарпатська область). На таборі учасники зможуть напрацювати спільні ідеї та бачення шляхів покращення життя в громадах.

Для випускників буде оголошено конкурс мікроініціатив із подальшим фінансуванням для переможців. Так, учасники зможуть отримати практичний досвід управління проєктами та розвивати території, де зараз проживають.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.