Соціум

До Косівської громади переїхало ткацьке ательє з Херсонщини – запрошують на роботу

Google+PinterestLinkedInTumblr
До Косівської тергромади наразі переїхало два релоковані підприємства – ремонт акумуляторів з Київщини українсько-шведське  ткацьке ательє з Херсонщини.
Ткацьке ательє запрошує на роботу ткаль та ткачів з числа місцевих жителів та ВПО. Про це повідомила Роксолана Мартинюк, начальниця відділу промоції, зв’язків та економічного розвитку Косівської міської ради, пише Репортер.
ТОВ «Бі еС Ай Україна» з Київщини займається відновленням та ремонтом акумуляторів та акумуляторних батарей різних типів та номіналів. А ТОВ “Вандра рагз ткацьке ательє” з Херсонщини – це ексклюзивне виробництво килимів за індивідуальними замовленнями на експорт.
Одним з важливих завдань в умовах військового сьогодення є утримання “економічного фронту”. Маємо у Косівській ТГ вже два релокованих підприємства. Усі розуміємо, що це додаткові можливості для місцевого економічного розвитку, нові робочі місця. У межах повноважень та компетенцій надаємо посильну допомогу в організації роботи переміщених підприємств на новому місці, повідомляє Роксолана Мартинюк.
Українсько-шведське підприємство “Вандра рагз” протягом останніх 15 років спеціалізувалось на виготовленні килимів ручної роботи. Нині воно завершує облаштування свого виробництва на новому місці на Косівщині. Для якнайшвидшого запуску роботи виробництво запрошують на роботу  ткаль та ткачів з числа місцевих жителів та ВПО, які мають намір тривалий період часу проживати на території Косівської ТГ.
Зголошуватися можуть жінки та чоловіки, як з профільною освітою чи досвідом, так і ті, хто просто має бажання працювати і розвиватись на постійній основі у Косові.
За більш детальною інформацією щодо особливостей та умов роботи можна звертатись у ткацьке ательє за телефонами +38050 442 11 11, +38066 438 68 41 або за вказаними номерами у месенджерах Telegram, WhatsApp, Viber.
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.