Люди

“Місто як сієста”. Компанія Pilab переїхала з Бучі у Франківськ

Google+PinterestLinkedInTumblr

Компанія Pilab, що створює натуральну косметику, релокувалася з Бучі до Івано-Франківська.

Власники розповіли про виклики, уроки та нову реальність, пише Репортер з посиланням на The Village.

"Місто як сієста". Компанія Pilab переїхала з Бучі у Франківськ

Компанію Pilab Олена Захаревич та її чоловік Андрій Поляков заснували у 2015 році в Бучі. Працюють з натуральними інгредієнтами і не тестують засоби на тваринах.

Після початку війни, 9 березня, власники та деякі працівники змогли виїхати з окупації. Перемістилися до Івано-Франківська.

Коли ми приїхали в Івано-Франківськ, почали отримувати запити від клієнтів, які весь цей час жили на запасах продукції. Ми не знали, коли Бучу деокупують, але вірили, що це станеться, і наше виробництво залишиться цілим. Тим часом ми почали шукати невеличкий офіс в Івано-Франківську, – розповідає Олена Захаревич.

Одна з клієнток погодилася віддати своє лабораторне обладнання. Вдалося перевезти обладнання та команду з Києва до Івано-Франківська. Також пощастило з приміщенням – орендодавець зробив ремонт за власний кошт.

Прикарпатські громади перераховують одноденний заробіток на ЗСУ (ФОТО)

На початку травня ми почали повноцінно працювати в Івано-Франківську, а вже в червні не на повну силу, але запустили Бучанське виробництво. Нам дійсно пощастило, бо все вціліло, – розповідає співвласниця. – Думаю, велику роль зіграло те, що в нас хороші довірливі стосунки з постійними клієнтами, тож вони нам сильно допомогли. Хоча формально ми й розширилися, обсяги продажів упали у шість разів – старі клієнти сильно просіли, хоча зараз уже потрохи відновлюються.

За словами Олени Захаревич, в Івано-Франківська є свій темп. Це місто розмірене, повільне, схоже на постійну сієсту.

Також на заході багато свят: «У п’ятницю короткий день, ми вже не працюємо; завтра – Василя; у вівторок – Страсна п’ятниця». Але до таких нюансів швидко звикаєш. З іншого боку, тут дуже розвинута бізнес-спільнота, підприємці допомагають одне одному, і це круто, – каже засновниця Pilab.

Більше про Pilab з Бучі читайте на сайті The Village.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.