Відео Люди Світ

“Мій син знав, що їхав на Майдан помирати”, – мати франківця Романа Гурика (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Ірина Гурик наголошує, що нове покоління українців має зовсім іншу свідомість. Мати героя Небесної сотні Романа Гурика Ірина побажала теперішній владі, яку обрали після перемоги Революції Гідності, любити так Україну, як її любили полеглі на Майдані Незалежності взимку 2014 року.

До теми. Івано-Франківськ у траурі: ховають Романа Гурика (ФОТО, ВІДЕО)

dsc_1168_efb70[1]

Про це вона заявила в ефірі програми “Право на владу”, повідомляє ТСН.

“Син, коли їхав на Майдан востаннє, на своїй сторінці у “ВКонтакте”, я так добре пам’ятаю цей момент, бо він забіг, я йому речі складала, він відкрив ноутбук, написав-написав, закрив і побіг на автобус, – говорить Ірина Гурик. – Уже після похорону я дізналась, що там було написано “Усі на Грушевського, на Майдан на смерть”. Дуже тяжко розуміти, що дитина в 19 років їхала свідомою того, що у будь-яку секунду він віддасть життя. Він це на 100% знав. Я в цьому вже просто переконана. Я хочу побажати всім тим людям, які з Майдану прийшли до влади, що дай Боже вам всім настільки любити Україну, наскільки любили вони її (герої Небесної сотні – ред.)”.

До теми. Франківці вшанували пам’ять загиблого на Майдані Романа Гурика.

IMG_5535

Вона також повідомила, що інколи прокидається вночі, адже має ще двох дітей, від того, що вони також можуть у майбутньому брати участь у новій акції протесту.

До теми. Учасник шоу “Танцюють всі” розповів, як франківський Герой Небесної сотні Роман Гурик врятував йому життя.

“Я розумію, що середній доньці дев’ять років, а до наступного Майдану, не дай Боже, десять. У нас чомусь така періодичність пішла. І страшно стає, тому що у підростаючого покоління – зовсім інша свідомість. Вони цього всього терпіти не будуть. Це однозначно”, – каже Ірин Гурик.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні