Люди Фото

Мешканці Тролейбусної обіцяють боротися до кінця

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У вівторок, 3 липня, мешканці будинків вулиць Хіміків-Тролейбусна влаштували протест. Вони перекрили дорогу на Целевича, аби привернути увагу до проблеми будівництва двох десятиповерхівок.

Вже у середу, 4 липня, вони вирішили вибачитися перед всіма, кому це завдало незручностей. Про це в мережі написала франківчанка Євгенія Суп’як, і додала, що мешканці просять зрозуміти їх позицію.

“Корки виникли у результаті перекриття нами вулиці Целевича – це наша акція протесту проти забудови останнього клаптика зеленої ділянки біля наших будинків”, – написала Суп’як.

Нагадаємо, на початку червня невідомі люди почали робити ямки для зведення будівельного паркану на невеликій ділянці впритул до 24 школи і нової дороги до дитячого садка «Вишиванка». Місцеві мешканці занепокоїлися, та почали виясняти ситуацію.

Читайте: На Тролейбусній почали ставити паркан під будівництво, – керівник обіцяв відкласти роботу до 16 липня

Виявилося, що ще у 2012 році міська влада віддала цю землю обласному управлінню Служби безпеки. Вони уклали угоду з БК «Вертикаль», яка намірилася збудувати на цьому маленькому клаптику землі дві десятиповерхівки по два під’їзди кожна.

“У наших будинках дуже багато молодих сімей з дітьми і все, що вони мають, це невеликий дитячий майданчик. Гуляти з дітками просто немає де, – розповідає франківчанка. – А тут виявилося, що на цьому клаптику землі, де всі очікували побачити сквер, зводять величезну будову. Ми випробували всі законні методи, писали листи/запити/звернення у всі можливі інстанції. Ходили на сесію міської ради, де почули слова міського голови, що він нас підтримує і обіцяє створити робочу групу з вивчення питання. Представники ініціативної групи не один раз ходили на зустріч із забудовником та власником. Їхня позиція була непохитна, та все ж з боку забудовника пролунала обіцянка відкласти роботи на місяць”.

Але 3 липня на ділянку приїхали робочі, дуже оперативно обнесли її парканом. Дзвінки мешканців у поліцію та муніципальну інспекцію, за словами Суп’як, не дали великого результату. Оскільки припинити роботи не в їхніх повноваженнях. Лиш у вівторок, коли піднявся шум, обіцяна мером робоча група була створена.

“На жаль, ми переконалися, що лиш наші активні дії можуть хоч якось вплинути на ситуацію, тому вчора ми перекрили вулицю Целевича. І ми будемо й надалі вдаватися до таких кроків. Ми просто зобов’язані зберегти цей сквер для наших дітей, ми не хочемо, щоб вони гралися під будівельними кранами”, – пише Євгенія.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.