Люди

Мешканці Франківщини допомогли енергетикам ліквідувати наслідки стихії

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Енергетики завершують ліквідовувати наслідки стихії, що пронеслася Івано-Франківщиною 13-14 листопада та спричинила перебої з електропостачанням по всій області. Наразі ситуація під контролем, залишилися тільки поодинокі вимкнення.

snow,winter,tree,сніг повалив дерево,зима

Відновлювальні роботи сильно ускладнювали снігові замети на дорогах, які унеможливлювали рух техніки. Також через сніг важко було знаходити пошкодження ліній, енергетики не могли добратися до місць аварій та проводити обхід ліній.

«Нам дуже допомогли у виявленні пошкоджень мешканці постраждалих від стихії сіл, – каже технічний директор ПАТ обленерго Олег Сеник. – Люди самі обходили лінії там, куди ми не могли добратися, і повідомляли нас, біля якої опори є порив. Це той випадок, коли громада об’єднується для вирішення спільної проблеми. Хочу подякувати усім за розуміння і небайдужість».

Найактивніше допомагали енергетикам мешканці найбільш постраждалих від стихії районів – Снятинського, Городенківського та Тлумацького.

У обленерго наголошують, що головною причиною масових вимкнень електропостачання стало падіння гілля на лінії. Адже дерева ще не скинули листя і під вагою снігу гілля ламалося та падало на лінії.

Нагадаємо, що сильний снігопад став причиною знеструмлення близько 130 сіл. Для ліквідації аварій енергетики задіяли 71 аварійну бригаду, це 294 енергетики та 92 одиниці техніки. За критичну добу, 13 листопада, Кол-центр компанії прийняв 18 тисяч дзвінків, що у 6 разів вище за середній показник.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.