Люди

Мер Франківська не виконав обіцянку щодо ремонту двору на Чорновола, 144

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
17 січня міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків пообіцяв зробити ремонт двору по вулиці Чорновола, 144 у 2019 році.

«Не забуваємо, цього року цей двір є включений в титульний список ремонту. Тому, цього року на Чорновола, 144 буде  зроблений ремонт. Реконструкція включає каналізацію, облаштування прибудинкової території. », – сказав мер в ефірі ТРК «Вежа», пише «Слово і Діло».

Однак тендер на визначення виконавця капітального ремонту прибудинкових територій та проїздів на вулиці Чорновола, 142-144 відбувся лише 21 листопада. За результатами торгів було визначено переможцем ТОВ «Містобрукбуд». Виконати роботи підрядник має до 31 грудня 2020 року.

«Дана інформація дозволяє зробити висновки, що роботи з капітального ремонту двору по вулиці Чорновола, 144 не будуть проведені в повному обсязі до кінця поточного року. Отже, обіцянка отримує статус невиконанної», – пише «Слово і Діло».

Нагадаємо, 10 вересня директор Департаменту житлової комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак повідомив, що двір на вулиці Чорновола, 142-144 планували відремонтувати у 2019-2020 роках. Проте Руслан Марцінків зауважив: «Не знаю, як потягнемо, грошей нема».

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.