Люди

Медичним директором обласної дитячої лікарні став Ярослав Семкович

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Новиною про призначення Ярослава Семковича медичним директором Івано-Франківської обласної дитячої лікарні поділився її генеральний директор Тарас Мельник.

Тарас Мельник і Ярослав Семкович новини Івано-Франківська
Тарас Мельник і Ярослав Семкович

Ярослав Семкович – кандидат медичних наук, доцент кафедри дитячих хвороб післядипломної освіти, дитячий лікар анестезіолог («Вища кваліфікаційна категорія»), лікар-педіатр («Вища кваліфікаційна категорія») лікар-анестезіолог («Спеціалізація»), військовий анестезіолог.

Читайте: Дитячий лікар на війні. Франківський анестезіолог Ярослав Семкович рятував життя бійців на передовій

У січні 2015 року мобілізований до лав Збройних Сил України. Служив військовим анестезіологом в 61 військово-медичному госпіталі на території Донецької області. Демобілізований у 2015. Нагороджений Президентом України «Орденом за мужність III ступеня».

У травні 2018 року пройшов стажування в Тартуській університетській клініці анестезіології та інтенсивної терапії, Естонія. В жовтні 2018 пройшов сертифікований курс Американської Асоціації Серця (АНА) і став інструктором з надання допомоги хворим із гострими кардіологічними станами.

Читайте: Операційні столи й пудинг на фронт. Як німецька благодійна організація допомагає Франківську та Україні

З 2019 року є інструктором курсу «Підтримка життя під час травми. Українська програма», ГО «Захист патріотів».

У 2022 році пройшов стажування у Франції, місті Мец, на базі тренінгового центру UOSSM з надання допомоги в екстремальних ситуаціях та при бойових діях. Отримав сертифікат інструктора.

На постійній основі проводить тренінги, майстер-класи, фахові школи з базових реанімаційних заходів та критичних станів у дітей для лікарів-педіатрів, сімейних лікарів, лікарів медицини невідкладних станів, що підпорядковуються ІФ ДОЗ ОДА.

Є членом низки міжнародних та всеукраїнських профільних організацій: Європейська Асоціація регіонарної анестезії (ESRA), Європейська Асоціація Анестезіологів (ESА), Українська асоціація регіонарної анестезії та терапії болю (УАРА), Західноукраїнська академії педіатрії (ЗУАП).

Є автором 87 наукових праць, з них 39 статей, 5 патентів, 5 раціоналізаторських пропозицій, 3 інформаційних листи, 5 методичних рекомендацій, 24 тез матеріалів наукових конференцій, 3 монографій, 3 навчально-методичних посібників.

Успіхів у новій ролі! – додав наприкінці гендиректор лікарні Тарас Мельник.

Ще 45 дітей з Франківська поїхали до Польщі у літній табір

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні