Люди

Марія Міщенко з Харківщини відкрила кондитерську в Богородчанах

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Марія Міщенко з села Лизогубівка на Харківщині переїхала на Франківщину і відкрила тут власну справу.

Бізнес жінка відкрила у Богородчанах завдяки підтримці франківського Карітасу, фінансуванню Агентства ООН у справах біженців. Про це інформують на сайті ІФ ОВА.

Марія Міщенко з Харківщини відкрила кондитерську в Богородчанах

Марія Міщенко почала займатись кондитерською справою, коли була у декреті, та пройшла декілька курсів. Спочатку готувала для себе та дитини. Якось зробила знайомим на День народження торт. Їм сподобалось і так почались перші замовлення. Потім Марія готувалась до відкриття кондитерської у Харкові, але війна зруйнувала всі плани.

Читайте: Олеся Романенко з Херсона створила у Франківську співочий проєкт для жінок

Почала бізнес спочатку

У жовтні 2022 року їй довелось разом з маленькою дитиною покинути рідне село, адже розпочалась деокупація сусідніх населених пунктів і залишатись вдома було небезпечно. Приїхавши на Франківщину, жінка не знала як рухатись далі, але вирішила повернутись до справи, яка приносить їй задоволення.

Поштовхом рухатись вперед став грант від Карітасу та ООН. Жінка пройшла навчання, потім написала бізнес-план і успішно захистила його. За грантові кошти вдалось відкрити омріяну кондитерську та придбати туди столи, вітрину, барну стійку, холодильник, кавову машину, міксери, морозильну камеру та інші інструменти.

Кондитерка – це віддушина для мене. Коли я готую десерти, то відволікаюсь від усього та забуваюсь. Грант допоміг здійснити мрію. Бо робити те, що мені подобається, – це те, чого я прагну. Я люблю обслуговувати людей та робити щось на замовлення. А емоції дітей, коли вони бачать мій торт – не передати словами.

Жінка ділиться, що хоч і відкрила заклад минулого тижня, попит є. Поласувати смаколиками сюди приходять люди з сусідніх будинків, мами з дітьми та діти після школи. Приємним бонусом для дітей є невеличкий ігровий куточок. Тож поки дорослі пʼють каву з тістечком, малеча має можливість погратись.

Кондитерська «Sweet cake» рідкрилася у Богородчанах, за адресою: вулиця Шевченка 91А.

В асортименті закладу холодні та гарячі напої, чізкейки, макарон, капкейки, маренговий рулет та інші десерти. Є можливість також замовити торт. А ще незабаром тут можна буде поласувати кульковим морозивом.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.