Люди

Вареники і борщ. Переселенка з Дніпра готує домашню їжу для поранених військових у Франківську

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Вареники з картоплею, супи та апетитний борщ – волонтерка з Дніпра Анна Нестеренко готує страви для поранених військових, щоб навіть у лікарняних стінах вони відчували домашній затишок. Вже пів року смаколики привозить до Першого хірургічного шпиталю, де проходять реабілітацію захисники.

Готувати для бійців, каже жінка, почала, коли разом з сім`єю через повномасштабне вторгнення переїхала до Франківська. Облаштувавшись тут, стала волонтеркою, аби не стояти осторонь та бути корисною для людей, йдеться у сюжеті телеканалу 402.

Я вмію добре готувати, вмію добре підтримати людину. Їжу з лікарні вони можуть будь-коли поїсти. А смачна їжа – це такий бонус для хлопців. А домашня їжа піднімає настрій, – каже Анна.

Щотижня Анна привозить до шпиталю свіжу їжу, навіть готує запаси, аби вистачило харчів на декілька днів. Меню кожного разу урізноманітнює, дещо готує у себе вдома на кухні, а дещо разом із військовими.

Цього разу Анна привезла інгредієнти: рибу, овочі, зелень та інші додаткові продукти аби приготували спільно з бійцями суп. Долучився до процесу й Віталій, він з Вінниччини. Вже вдруге він проходить реабілітацію в шпиталі, після отриманої травми. Чоловік каже, перебуваючи на фронті смачної домашньої їжі не вистачало.

Читайте: «Пацієнти стають у чергу». У Надвірнянській лікарні уже рік успішно реабілітують військових

Керівник Першого хірургічного шпиталю Станіслав Онищук, каже, на кухні шпиталю зазвичай справляються самі захисники, втім така турбота – внесок у лікування.

Найголовніше – вони відчувають, що про них турбуються, – каже Станіслав Онищук. – Що людина виділила день, приїхала, з ними поговорить, навчить їх щось приготувати. Це вклад в їхнє лікування.

До слова, хірургічний шпиталь – це не єдиний лікувальний заклад, для якого готує Анна, їжу, приготовану її руками, смакують пацієнти ще двох лікарень міста.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.