Люди

Марцінків запропонував встановити камери на дорозі на Буковель

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У вівторок, 4 січня, на оперативній нараді у міського голови Франківська обговорили ситуацію з ДТП на національній автотрасі Н-09, яка веде з Франківська до Яремчі і далі на Буковель.

Руслан Марцінків запропонував купити дві камери, які фіксують швидкість автомобілів, та встановити їх на ділянці дороги Черніїв — Березівка — Тисменичани, пише Репортер.

Міський голова Франківська зазначив, що цією дорогою, яка проходить селами громади, “ганяють на Буковель”.

“Вісім загиблих вже від початку року на “дорозі смерті” на Буковель, де Березівка – Тисменичани. Давайте думати, давайте пропозиції, треба обмежити рух. Те, що ганяють на Буковель, – це добре, але швидкість треба обмежити”, –  каже Марцінків.

Марцінків запропонував на в’їзді в Тисменичани і виїзді з села поставити камери, встановити обмежувальні смужки на проїжджій частині та змонтувати у селі світлофор.

“Ми готові профінансувати дві камери, такі, як стоять на в’їзді в місто, – звернувся він до представників поліції, – і передати потім вам на баланс. Хай їм “листи щастя” приходять. Ми зацікавлені, щоби в громаді було безпечно”.

Марцінків попросив поліцію підготувати комплексно пропозиції, як зробити дорогу через села безпечною для пішоходів. Оскільки в смертельних ДТП гинуть саме пішоходи. “Кожного місяця гинуть люди. Машини на шалених швидкостях. Тротуарів нема”, – додав мер.

Заступник міського голови Михайло Смушак відповів, що світлофор у Тисменичанах вже змонтований, його увімкнуть цього тижня.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.