Люди

Майкл Шур вестиме щоденники із зони АТО, які транслюватиме телебачення

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Допис під назвою «День 1-й» опубліковано на Facebook-сторінці відомого телеведучого Майкла Щура – альтер-его журналіста Романа Вітонтіва. В ньому він розповів про процес розподілення у київському, а потім рівненському воєнкоматі, куди його було доправлено разом з іншими мобілізованими.

11813477_582253098583843_1925229067000137476_n[1]

 

«Форма крута. Дуже сподобалась. Видали черевики 43-го розміру. Виявились завеликими. Пішов спитав, чи можна 42-й? Тут же поміняли. Черевики хороші. Далі поділились на батальйони і поїхали на полігон», – розповідає Щур, передає cultprostir.ua.

Нагадаємо, тележурналіст і ведучий Роман Вітонтів, який працює під псевдонімом Майкл Щур, недавно публічно повідомив, що отримав повістку у військкомат і не збирається ухилятися від військової служби. Пізніше з’явилася інформація про те, що Міністерство інформаційної політики залучає мобілізованого Вітонтіва до експериментального проекту Embedded journalism (прикріплення журналіста за військовою частиною в зоні АТО) за аналогією до програми американських прес-служб, направленої на поліпшення співпраці  військових і журналістів.

«Це небезпечніший варіант з огляду на необхідність частого перебування на передовій. Однак Роман свідомо погодився на цей ризик», – пояснила «Телекритиці» Тетяна Попова, заступник Міністра інформполітики та радник Міністра оборони. Вона повідомила також, що Роман Вінтонів вестиме щоденники із зони військових дій, матеріали яких транслюватиме «UA: Перший».

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні