Газета Люди

Людиною тижня за версією «Репортера» став Олег Лемчик (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Цього тижня до постійної рубрики «Репортера» потрапив заступник начальника «Міської аварійно-рятувальної служби» Олег Лемчик.

Відзначаємо посадовця за надкреативність – він додумався поміняти літеру у прізвищі, аби уникнути покарання за п’яну їзду.

У понеділок, 24 червня, в Івано-Франківському міському суді розглядатимуть адміністративний позов Олега Лемчика до управління патрульної поліції. 15 березня цього року патрульні склали на нього постанову за частиною 4 статті 126 КУпАП – керування автомобілем особою, позбавленою водійських прав. Лемчик вимагає цю постанову скасувати. Чому?

Ще у грудні 2017 року суд визнав його винним у керуванні автомобілем у нетверезому стані. На той час то була вже була шоста (!) постанова за п’яну їзду. Лемчика зобов’язали сплатити 40800 гривень штрафу. Також його позбавили водійських прав на 10 років з оплатним вилученням автомобіля Renault Megane.

Оплатне вилучення – це не зовсім конфіскація, різниця таки є. У цьому випадку автівку не просто забирають, а продають на аукціоні й кошти повертають власнику. Відповідно Державна виконавча служба винесла постанову про розшук майна боржника. У травні 2018 патрульні знайшли машину. Як йдеться в електронній декларації Лемчика, з аукціону він отримав 82 278 гривень.

Але на цьому історія не закінчилась. У лютому цього року Олег Лемчик вирішив змінити прізвище, раніше був – Лемчак. Мало того – він відмовився від ідентифікаційного коду та отримав нові права наприкінці березня – вже після того, як на нього склали постанову. Тепер чоловік намагається переконати суд, що десять років не має права сідати за кермо Олег Лемчак, а не Олег Лемчик.

Про цю всю історію нам стало відомо завдяки колегам з агенції новин «Курс». Саме вони не полінувалися поритися у судових реєстрах і визначили, що Лемчик і Лемчак – одна людина. Тепер маємо розголос і сподіваємось, що суд буде справедливим. Хоча хтозна, може, то всім так можна?

Практика направду дивна. Мабуть, було б краще, якби чоловік витратив гроші не на штрафи і нові права, а подбав про власне здоров’я. Бо якщо ти шість разів сідаєш п’яним за кермо, то проблеми вже точно є – якщо не з залежністю, то з головою.

Фото зі сторінки Олега Лемчика у Facebook

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні