Люди

Кухня в стилі мінімалізм: комфортно і практично

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Стиль мінімалізм є домінуючим в оформленні сучасного інтер’єру. Поєднання комфорту, практичності і функціональності – все це робить даний стиль неймовірно популярним, таким, що найкраще підходить для любого приміщення. Особливо виграшно стиль мінімалізм виглядає в оформленні кухні.

Основні риси стилю мінімалізм

Щоб візуально уявити цей стиль в приміщенні, до уваги 5 ключових його рис:

  • велике, просторе приміщення з максимальним освітленням і свіжим повітрям. При цьому кухня умовно розділяється на декілька робочих зон;
  • стильні, лаконічні меблі. Для неповторності меблів варто замовити кухні під замовлення у Тернополі під власний ескіз;
  • мінімум кольору (стримана гамма відтінків), стриманий декор і фактури;
  • чіткі, прямі лінії і форми;
  • використання «розумної» побутової техніки, яка здебільшого монтується в меблі.

Якщо це кухня, то велика увага приділяється різним системам зберігання. Основна задача полягає в тому, щоб всі зайві речі забрати з поля зору. На фартухах нічого не навішується. У кухні переважають чіткі лінії, гладкі поверхні, 1-2 кольори. Наприклад, стіни покривають фактурною штукатуркою або обирають шпалери пастельних відтінків.

В загальних рисах такий стиль можна описати, як світле просторе приміщенні з мінімальнім декором та комплектом меблів. Нічого зайвого: все в міру і по функціональності.

Переваги кухні у стилі мінімалізм

Такий стиль має ряд переваг. Зокрема варто відмітити:

  • комфорт і функціональність кожної деталі;
  • максимально зручні у використанні речі;
  • зручне зонування;
  • простір і багато світло.

Такий стиль – універсальний: він підходить для людей різного віку і статусу. За бажанням цей стиль легко і бюджетно можна оновити, доповнити. Наприклад, перефарбувати стіни в інший світлий відтінок, або змінити фасад кухонних меблів.

Кольорова гама стилю мінімалізм

Стосовного кольорової гами такого стилю, то це, як правило, білий колір в поєднанні з темними відтінками: чорний, сірий, коричневий, бежевий. В деякій мірі застосовуються і яскраві кольори, але вони ідуть як доповнення на фоні основного відтінку. Наприклад, зелене скло в кухонних шафах, або помаранчевий фартух, кольорові ручки.

Всі стіни, включаючи підлогу, стелю, роблять у світлих кольорах. Для створення контрасту підлогу виконують в темних кольорах. Це може бути ламінат кольору темний горіх чи паркетна дошка, темний граніт, мармур. Велика роль відводиться освітленню. Світло повинно бути яскравим, але в міру. Доцільно використовувати точкові світильники, розташовуючи їх на різних поверхнях: на стіні, стелі.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.