Люди Фото

Kozak System зібрав у Франківську майже 100 тис грн на ЗСУ (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У понеділок, 20 червня, в Івано-Франківську відбувся вже другий концерт українського рок-гурту Kozak System у рамках всеукраїнського туру на підтримку ЗСУ. Під час першого концерту у франківській філармонії вдалося зібрати 33 080 грн. Ще 64 603 грн зібрали на додатковому акустичному виступі на Вічевому майдані.

За два дні благодійних виступів Kozak System зібрав у Франківську рекордні 97683 грн, пише Репортер.

Kozak System зібрав у Франківську майже 100 тис грн на ЗСУ
20 червня Івано-Франківськ побив два рекорди – спека була в районі 35 градусів. Гурт зібрав вдвічі більше грошей, ніж в попередніх містах туру – 64 603 грн. Фото: Богдан Савлюк
Львів, Вінниця, Луцьк, Тернопіль, Івано Франківськ. В кожному з цих міст зараз проживає, тимчасово перебуває велика кількість людей з Півдня і Сходу України. Всі мріють повернутися додому, в рідні дома і квартири. Дехто плаче, згадуючи як вибирався з пекла. Декому немає куди повертатись. Всі чекають і моляться на ЗСУ про скоріше звільнення своїх міст від окупантів, – написав на своїй сторінці лідер гурту Іван Леньо.
Він повідомив, що 20 червня Івано-Франківськ побив два рекорди – спека була в районі 35 градусів. І гурт зібрав вдвічі більше грошей, ніж в попередніх містах туру – 64 603 грн.
Читайте також:
Kozak System зібрав у Франківську майже 100 тис грн на ЗСУ
14 травня львівським концертом в укритті розпочався благодійний тур, який охопить найбільші міста України. Фото: Богдан Савлюк
З лютого 2022 року фронтмен Іван Леньо служить в лавах патрульної поліції Києва, а інші музиканти гурту займаються волонтерською діяльністю в різних регіонах України. Проте, звісно, не забувають і про музичну діяльність. За місяці війни було випущено два треки на підтримку ЗСУ та родин військових – «Мамо» та «Азов-сталь». А 14 травня львівським концертом в укритті розпочався благодійний тур, який охопить найбільші міста України.

Kozak System зібрав у Франківську рекордні 100 тис

На 2022 рік група має п’ять записаних платівок: «Шабля», «Пісні Самонаведення», «Живи і Люби», «Не Моя» та «Закохані Злодії», навесні 2022 року мав вийти новий, шостий альбом із назвою «Земля. Вітер. Вогонь.» Музиканти планували відсвяткувати своє 10-річчя великим концертом 18 травня 2022 року у київському «Палаці Спорту» за участі 18 топових українських зірок. Але війна внесла свої корективи.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.