Люди

Коти України. У Франківську діти малюють і шиють, аби допомогти 75 батальйону (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Франківська швейна майстерня-коворкінг «Клаптик» організувала креативну акцію та долучилася до збору коштів на потреби бійців 75 батальйону. Основними учасниками стануть діти – місцеві й переселенці – які займаються у «Клаптику». І це ще не все, пише «Репортер».

Клаптик акція новини Івано-Франківська

Наразі ми ще готуємося до ярмарку хендмейду в Берліні. Це будуть Дні України, й частина грошей з продажу наших виробів піде на ЗСУ, – розповідає засновниця майстерні-коворкінгу «Клаптик» Наталя Філіппська. – Нас запросили доєднатись і підготувати вироби для ярмарку. Та оскільки ми не виробництво, то залучили наших учнів допомогти. Зараз заняття відвідує багато дітей і більшість із них – з різних міст України.

Наталя Філіппська заснувала “Клаптик” п’ять років тому

Кожен виріб починається з ідеї на папері. Тобто спершу діти малюють, а потім разом з кравчинями-вчительками шиють таку ж м’яку іграшку або роблять аплікацію на сумці-шопері. Діти викладають свої емоції. І в багатьох вони пов’язані з війною. Щось бачили на власні очі, щось чули від батьків або з новин. За чимось сумують, на щось сподіваються. Кожен малюнок – зі своєю історією та змістом.

Наталія Філіппська та Світлана Тарасенко представили “Клаптик” в ефірі радіо “Західний полюс”

Ми помітили, що якось в дітей пішла котяча тема, – каже Наталя Філіппська. – А котики зараз тісно асоціюються з нашими бійцями. Тому проєкт називається «Коти України». Частина робіт поїде на виставку до Німеччини. Вони вже мають місію представити міста України через українських дітей, їхні малюнки та наші роботи. Але перед тим, як їх туди відправити, ми б дуже хотіли, щоб їх побачили у Франківську. Тому робимо виставку малюнків «Коти України» та пропонуємо всім долучитись до збору коштів для ЗСУ на радіо «Західний полюс».

Кожен малюнок підписаний та пронумерований. Кожен – окремий лот, який можна обрати з фотоальбому й замовити шопер з аплікацією.

Читайте: У пам’ять про брата. Мар’яна Ковальчук, сестра загиблого героя з Калуша, збирає історії полеглих для цифрових пам’ятників

За кілька днів, для більшого поширення, малюнки розвісять на сцені «На шапку» біля площі Міцкевича.

Клаптик акція новини Івано-Франківська_2

Тож умови прості:

Навіть двох однакових шоперів, кажуть у «Клаптику», точно не буде. Адже кожен – авторська робота.

Таким чином робите водночас кілька добрих справ:

  • підтримуєте дитину та її щире бажання допомогти,
  • підтримуєте команду «Клаптика»,
  • підтримуєте ЗСУ,
  • підтримуєте єдність України,
  • отримуєте авторську річ.

Ціль на сьогодні – 40 000 грн.

Посилання на банку https://send.monobank.ua/jar/tv26N3Lsp

Номер картки банки 5375 4112 0348 1424

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.