Люди Світ

Координатор “Українських кібервійськ” шукає хакерів для боротьби з терористами

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Киянин Євген Докукін, який координує групу “Українські кібервійська” шукає вмілих програмістів, які б допомогли інформаційно боротися з проросійськими бойовиками. Наразі хакери зламують електронні скриньки “ватників” та передають їх персональні дані Службі безпеки Україні. Також “кібервійська” блокують сайти терористів за допомогою DDoS атак.

Hackers-With-An-Agenda[1]

“До мене часто звертаються, щоб я навчив хакерству. Цьому не навчаю, мені потрібні люди, які вже мають відповідні знання і навички, щоб займатися взломом всього і вся, – написав Євген Докукін на своїй сторінці у соцмережі. – Можете витрати стільки часу як я, щодня займаючись теорією чи практикою в галузі веб-безпеки, щоб мати подібний досвід та навички – вже 10 років я займаюся веббезпекою, але й в інші періоди, з моїх 20,5 років в ІТ, доводилося займатися різними питаннями безпеки. Або використайте інші підходи (знайдіть чи найміть хакерів), щоб вже зараз виконувати завдання”.

Докукін зазначає, що кожен можете перевірити власні знання з веб-безпеки та хакерства за допомогою тестів, які він сам розробив.

Перший тест базується на посібнику Докукіна з безпеки і стосується захисту – http://websecurity.com.ua/testing/

Другий тест стосується хакерства – http://websecurity.com.ua/testing/2/

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні