Люди

Коломийський ліцей переміг в обласних змаганнях операторів дронів

Коломийський ліцей №5 став переможцем обласних змагань операторів дронів Drone Racing 2024.

Про це повідомив міський голова Коломиї Богдан Станіславський.

операторів дронів,змагання, Коломиї

Передусім вітаю команду “Крила Карпат” Коломийського ліцею №5 імені Тараса Шевченка та її керівника Ігоря Павлюка з перемогою! А в особистому заліку відзначилися учні цього закладу Станіслав Олексюк та Юрій Гуцуляк, які посіли 2 та 3 місце у своїх вікових категоріях. Та на цьому коломияни не зупинилися! Адже друге командне місце завоювала команда “FreeFly” Коломийського ліцею №9 під керівництвом Вадима Рудченка. А учень коломийського ліцею №8 Любомир Белдик (керівник – Віталій Юрковський) став найкращим учасником змагань у віковій групі 10-13 років, — написав Станіславський.

Дрон-рейсинг — це наймолодший вид кіберспорту, також його відносять до мотоспорту та авіамодельних дисциплін. Змагання відбувалися у три етапи, де випробовували учасників на швидкість, точність та спритність у керуванні дронами.