Люди

Класифікація методів психотерапії та способи боротьби з тривожністю

Google+PinterestLinkedInTumblr

Війна негативно вплинула на українців, та сприяла збільшенню нервових розладів, психічних захворювань. Все більше людей користуються послугами психологів та психіатрів, через неможливість самостійно впоратися з проблемою.

Класифікація методів психотерапії та способи боротьби з тривожністю

Огляд популярних методів психотерапії

Психотерапія зі спеціалістами на сайті Rozmova.me дозволяє розібратися у своїх проблемах та зменшити тривожність. Щоб розслабити пацієнта, спеціаліст обирає один з найбільш слушних методів.

Огляд методів психотерапії:

  • Гештальт-терапія. У більшості випадків спеціаліст бореться з намаганням пацієнта постійно повернутися у ситуацію, яка викликає емоційне напруження. Детально розбирається проблема та її причини. Під час роботи вдається розібратися з емоційним станом пацієнта та покращити його, закривши гештальт, який тривалий період часу тривожить людину.
  • Арт-терапія. Це лікування творчістю, яке дозволяє розкрити потенціал пацієнта, а також позбутися негативу, використовуючи пензлик та фарби. Це може бути не лише малювання, але й використання різноманітних методів заспокоєння, наприклад, вишивання бісером або нитками. Чудово розслабляють заняття, які пов’язані з ліпленням. Досить часто використовують глину або полімерну глину для виготовлення фігурок та посуду. Ця методика використовується в комплексі з іншими системами, у якості допоміжної.
  • Екзистенційний аналіз. Це методика, що дозволяє опрацювати страхи людини, а також допомогти їй соціалізуватися, досягти успіхів у житті. Зазвичай така методика використовується серед пацієнтів, у яких є проблеми з причино-наслідковими зв’язками. Зазвичай для роботи використовується біографічний матеріал, а також аналіз дитинства та причин, які стимулювали появу страхів та комплексів, що заважають пацієнту вільно жити, не вигадуючи для себе проблем.

Класифікація методів психотерапії та способи боротьби з тривожністю 2

Як впоратися з тривожністю під час війни?

Вибір проблеми залежить від особливостей проблеми, яка є в пацієнта. Саме тому психотерапевт самостійно обирає найбільш влучну варіацію лікування, що дозволить розкритися пацієнтові та допоможе зрозуміти власні помилки, яких можна позбутися. Не варто боятися психологів та психотерапевтів, адже саме вони зможуть допомогти пацієнтові впоратися зі своїми страхами, а також нервовими розладами, що виникають через напруженість у сім’ї.

Психотерапевти досить часто залучаються до лікування людей, що постраждали від війни та зіштовхнулися з втратою близьких, рідних. За допомогою лікарів вдається опрацювати нові цілі, щоб рухатися далі та жити, не дивлячись ні на що. На сайті Розмова можна відшукати власного психолога та психотерапевта, який допоможе опрацювати існуючі проблеми, покращити психоемоційний стан.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.