Люди

Кілька причин придбати мікрохвильову піч з грилем

Google+PinterestLinkedInTumblr

Мікрохвильова піч – це прилад, який застосовується для розігрівання та розморожування їжі. Потужність приладу обирається в залежності від потреб користувача, а також поставлених задач. Якщо планується готувати найбільш прості страви, наприклад, гарячі бутерброди та розморожувати м’ясо, то краще обрати мікроволновки об’ємом від 17 до 40 л. Але якщо ви плануєте використовувати мікрохвильову піч в якості повноцінної помічниці, то краще всього обрати варіант великого об’єму, покритий керамічним покриттям. Справа в тому, що саме керамічне покриття краще піддається очищенню.

Важливі параметри, які слід враховувати при виборі мікрохвильової печі

Якщо ви плануєте використовувати мікрохвильову піч у якості основного побутового приладу для приготування їжі, то краще обрати варіант з додатковими функціями. Мова йде про функцію гриль, а також приготування на пару.

За допомогою мікрохвильової печі можна не лише розморожувати продукти, але використовувати у якості повноцінного побутового приладу, для приготування їжі. Мікрохвильовки відрізняються типом використання. Це можуть бути стаціонарні прилади, що встроюють у шафу, або автономні варіанти. Місце їх знаходження можна постійно змінювати.

Photo Of Woman’s Hands Opening Microwave Oven Door

Чи варто купувати дуже потужні пристрої?

Від потужності залежить спосіб приготування та асортимент страв, якими можна побалувати малечу. Якщо мікрохвильовка відрізняється невеликою потужністю, то максимум що можна зробити, це розігріти їжу. Якщо потрібно не лише розігріти страву та приготувати бутерброди, а планується запікання птиці, то краще обрати потужні моделі з функцією грилю. Варто пам’ятати, що моделі, у яких немає функції грилю, не зможуть створити на поверхні їжі хрусткої скоринки.

Якщо плануєте купувати мікрохвильову піч для випікання смачних пиріжків, то варто обрати прилад з конвекцією. У ньому передбачений спеціальний вентилятор, який забезпечує переміщення гарячого повітря. Завдяки цьому вдається забезпечити рівномірне випікання, а також утворення гарної коричневою скоринки. Такий прилад можна використовувати для приготування котлет, а також запікання м’яса. Як зазначалося вище, досить популярними є прилади з функцією грилю.

Різновиди гриля у мікрохвильових печах

Зараз на ринку представлені моделі, які відрізняються своєю конструкцією.

Різновиди гриля у мікрохвильових печах:

  • З використанням тенів. Це невелика спіраль, яка міститься у верхній частині пристрою. У деяких моделях можна змінювати її розташування, що забезпечує рівномірне утворення скоринки.
  • Кварцеві. Смачну скоринку створює кварцева лампа, яка прихована у верхній частині приладу.
  • Інфрачервоний гриль. Цей варіант вважається найкращим, так як забезпечує рівномірну скоринку та якісне випікання внутрішніх частин їжі.
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.