Люди Світ Фото

Іванофранківцям пропонують оцінити роботу місцевих судів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У п’ятницю, 27 березня, в Івано-Франківську відбувся круглий стіл щодо оцінки якості роботи судів області.

суд

На Франківщині стартувало опитування. У кожному суді області упродовж двох місяців буде інтерв’юер, який роздаватиме анкети. Заповнити її кожен бажаючий може безпосередньо у суді. Єдина умова – оцінити роботу судів можуть лише ті люди, які є споживачами судових послуг.

cU8DCmLb0uE

“Апеляційний суд Івано-Франківської області був першим, який дозволив себе вивчати. Згодом почали оцінювати роботу міського суду, а також Коломийського міськрайонного, – говорить головний спеціаліст із зв’язків з громадськістю апеляційного суду Івано-Франківської області Людмила Безусова-Попович. – Така методика досить цікава, тому що питання низького рейтингу довіри до судів турбує. Зараз ми опитуємо виключно споживачів судових послуг – тобто тих людей, які приходять у суд і мають у ньому справи”.

x6em7dz3SLs

Оцінювати роботу судів будуть за допомогою проекту USAID “Справедливе правосуддя” з використанням методології карток громадянського звітування. Оцінювання складається із двох частин – зовнішнього (респонденти – відвідувачі суду) та внутрішнього (респонденти – працівники суду, судді).

KwCvNSa0dbc

“Ми не оцінюємо якість винесення судових рішень, адже якщо людину не влаштовує рішення суду першої інстанції, то воно оскаржується в апеляційній, касаційній інстанціях чи навіть у Верховному суді”, – наголосила Безусова-Попович.

Write A Comment