Люди

Івано-Франківськгаз Збут подарував мамі Стефанії 631 куб газу (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Івано-Франківськгаз Збут подарував своїй абонентці Стефанії Псюк сертифікат на 631 кубометр газу.

В такий спосіб газовики висловили мамі фронтмена гурту Kalush Orchestra свою вдячність за виховання сина і вчасні розрахунки за газ, пише Репортер з посиланням на пресслужба газовиків.

Івано-Франківськгаз Збут пишається, що нашим споживачем є Стефанія Псюк. Вона змогла виховати насамперед гідну людину, патріота, якому не байдуже, що відбувається в його країні, якому болить за життя наших захисників. Виступ Kalush на сцені Євробачення не лише приніс Україні вже третю перемогу у престижному конкурсі. Він зумів ще раз привернути увагу мільйонів людей у всьому світі до ситуації в Маріуполі та навколо Азовсталі, – інформує підприємство.

Колектив Івано-Франківськгаз Збуту вирішив зробити на знак подяки батькам Олега Псюка подарунок – сертифікат на використання 631 м³ газу. Цифру обрали символічну – еквівалентну здобутим балам переможцю Євробачення-2022. Сума на даний об’єм газу буде зарахована на особовий рахунок родини.

Дякуємо за сина, його талант, який вразив світ. Нехай слова його пісень й надалі запалюють українські серця жагою до перемоги. Також щиро дякуємо Стефанії Псюк за те, що в цей непростий час відповідально ставиться до розрахунків за спожите паливо. Вона є прикладом не лише у вихованні гідного українця, але й підтримці обороноздатності країни. Адже вчасна сплата податків та комунальних платежів – це вагомий внесок кожного українця в посилення опору окупантам та наближення Перемоги, – зазначив Юрій Пилипів, директор ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут».

Нагадаємо, Kalush Orchestra переміг у Євробаченні-2022. Це третя за рахунком перемога України у цьому конкурсі за весь час – після Руслани у 2004 році та Джамали у 2016-му.

Укрпошта випустить марку, присвячену Kalush Orchestra

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.