Люди

“Івано-Франківськгаз” розіграє між клієнтами 10 сигналізаторів загазованості

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Споживачі, які використовують димохідний газовий котел чи колонку, мають шанс отримати подарунок від газовиків.

“Івано-Франківськгаз” серед своїх клієнтів розігрує 10 сигналізаторів загазованості.

Акція спрямована передусім привернути увагу споживачів до безпечного використання газових приладів в побуті. Адже від дотримання елементарних правил залежить життя і здоров’я людей, інформує прес-служба ПАТ “Івано-Франківськгаз”.

“Особливо пильними мають бути користувачі димохідних газових приладів. Адже такі прилади під час роботи для згорання газу використовують кімнатне повітря, а продукти згорання виводяться в димоходи. При несправних димоходах та вентканалах шкідливі продукти горіння, замість того, щоб виводитися назовні, накопичуються в приміщенні. І як наслідок – отруєння чадним газом”, – розповідає головний інженер ПАТ “Івано-Франківськгаз” Андрій Витрикуш.

Тому дуже важливо, щоб в димових та вентиляційних каналах завжди була нормальна тяга та приплив свіжого повітря. Для цього потрібно проводити періодичну перевірку ДВК.

Ще одним заходом безпеки є сигналізатор загазованості. При наявності мікроконцентрації газу в приміщенні він подаватиме звукосвітловий сигнал. Саме 10 таких приладів “Івано-Франківськгаз” уже підготував для споживачів. Стати учасником їх розіграшу – легко.

Умови розіграшу:

  • Наявність зареєстрованих (законно встановлених) димохідних газових приладів.
  • Вчасне передавання показань лічильника через дистанційні сервіси (Особистий кабінет, SMS-повідомлення на номер 104, IVR, Контакт-центр чи мобільний додаток 104 Mobile) протягом 2018 року.
  • Своєчасна оплата за спожитий газ протягом поточного року.

Тож якщо ви бажаєте стати володарем новенького сигналізатора загазованості, не забудьте передати показання лічильника з 1 по 5 число та не допускайте заборгованості.

Розіграш проводитиметься 10 квітня. Переможців визначатимуть за допомогою програми генератора випадкових чисел.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.