Люди

Інкубатор «1991» визначив шість найкращих проектів з розвитку Івано-Франківська (ПЕРЕЛІК)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У суботу, 26 листопада, пройшов конкурс-інтенсив з відбору найкращих проектів, які інтегрують в інфраструктуру та зроблять Івано-Франківськ і міста області більш комфортним для життя. Це – офіційний старт програми розвитку IТ-проектів 1991 Франківськ у межах програми DOBRE при підтримці міської ради.

dsc_0890

Відкриття Інкубатору 1991 у Івано-Франківську – це початок реалізації п’ятирічної програми, яка допоможе мешканцям Івано-Франківської, Тернопільської та Чернівецької областей використовувати інноваційні технології та побудує розумні міста. Програма фінансується Агенцією з міжнародного розвитку (USAID) у партнерстві з Global Communities.

dsc_0823

Франківськ став другим містом, в якому відкрили інноваційна платформа для розвитку IT-стартапів під керівництвом громадської організації IT-волонтерів SocialBoost.

dsc_0758

Пропонуємо ознайомитися з переліком переможців конкурсу.

unnamed

5 грудня розпочнеться інкубаційна програма, в якій візьмуть участь 15 менторів-професіоналів з Івано-Франківська, України та закордону. За їх допомогою команди допрацюють свої проекти для запуску та масштабування у регіони.

Програма продовжується три місяці. Впродовж цього періоду учасники будуть зустрічатися з успішними стартаперами, бізнесменами, представниками влади, журналістами з України та світу, матимуть можливість спілкуватися з донорами та інвесторами, працюватимуть у комфортному офісі. Наприкінці програми відбудеться ДемоДей, де можна буде протестувати всі сервіси.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.