Люди

Ідеальний конструктор

Google+PinterestLinkedInTumblr

Діти – це ті маленькі люди, котрі вивчають навколишній світ через дотик, погляд та слух. Вони бачать різні кольори, а згодом починають розуміти, який з них має певну назву. Відчувши на дотик різні предмети, малюк розуміє, що можна брати до рук, а чого краще не торкатись. Саме через таке сприйняття у нього з’являється якесь перше примітивне мислення про форми та їх різновиди. Вивчаючи крок за кроком навколишній світ, у дитини формуються його особистий світогляд та унікальне сприйняття у сього, що його оточую. Недарма для дітей виготовляють різнокольорові іграшки, різноманітних форм. Велика кількість кольорів та образів допоможуть швидше навчитись розрізняти кольори, форми та в цілому розуміти, що може бути добрим і поганим. Недарма більшість іграшок для дітей робиться у формі певних живих істот. Створюючи для таких іграшок примітивну, але унікальну модель життя, дитина вперше намагається використовувати отримані навички та своє бачення цього світу на практиці. Серед хлопчиків, та й серед дівчаток, досить популярною іграшкою є конструктор Lego. Деякі батьки дійсно недооцінюють такий винахід, адже в ньому закладено багато коричних задач та функцій. Якісний конструктор Lego Duplo можна придбати в магазині АЛЛО.

Переваги конструктора Lego для сучасної дитини

Свого часу конструктор Lego створив справжню сенсацію на ринку дитячих іграшок. Багато дітей по всьому світу почали активно просити батьків купити таку іграшку. Такий вибір є досить правильним, адже конструктор має низку переваг для дітей. Коли малюк починає збирати такий конструктор, у нього розвиваються наступні чуття:

  1. Моторика пальчиків.
  2. Уява.
  3. Запам’ятовування кольорів.
  4. Концентрація уваги.
  5. Мислення та логіку.

Сутність конструктору полягає у двох речах: об’єднати правильно деталі та створити конструкцію з малюночка або ж створити щось нове. Дитина може діяти згідно правилам й інструкції та будувати те, що вказано на малюнку. Інший варіант – це створити щось власне, не схоже на стандартний прототип. Унікальна споруда  може стати справжнім витвором мистецтва.

Варто зазначити, що в серії конструкторів Lego є варіанти для різних вікових категорій діток. Так, наприклад, можна придбати конструктор для півторарічного малюка. Навчившись тримати великі деталі в руках та ставити їх на свої місця, він вже почне створювати своє особисте ставлення до навколишнього середовища.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.