Люди

Художниця з Івано-Франківська запустила флешмоб «Хороші речі – для хороших людей»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Франківська художниця, ініціаторка проєкту «Мальовидло», Анастасія Нестеренко запровадила у соцмережі флешмоб «Хороші речі – для хороших людей».

Про це вона написала у соцмережі Facebook, повідомляє Репортер.

Ідея в тому, аби кожен охочий, зібрав свої речі, які він уже не носить, і відніс на смітник – але не кидав у контейнер, а поклав поруч – з іще чимось корисним і потрібним.

За словами Анастасії, все почалося з того, що сусідка попросила її допомогти прибрати старі речі, на яких спали безпритульні на вході до підвалу. А далі до художниці підійшов безхатько і попросив дозволу все це забрати.

«Можна шукати у світі справедливість. Можна засуджувати всіх підряд і казати, що вони на це заслужили. Ви можете написати тисячі коментів про те, що мої вчинки марні. Але я вважаю, що хороші вчинки треба робити, не чекаючи чогось навзаєм. Тож пропоную кожному взяти участь у флешмобі ” Хороші речі – для хороших людей”, – каже Анастасія.

Косівські волонтери збирають подарунки на Миколая, які повезуть бійцям на схід

Вона зібрала пакет старих речей, які вже не носить, і віднесла на смітник, прикріпивши до цього напис, який є на фото. До цього додала мило і хліб, оголосила флешмоб і запросила до нього друзів.

«Кожному з вас є завдання віддати щось непотрібне з написом “Хороші речі – для хороших людей” і зробити виклик ще трьом своїм друзям, – написала Анастасія. – І жити стане легше».

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.