Люди Світ

Google створила карту парковок Франківська і сайт про туристичні місця Прикарпаття

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Компанія Google Україна разом з Івано-Франківською ОДА та міською радою створили кілька інтернет-ресурсів для підвищення інвестиційної та туристичної привабливості Прикарпаття.

Про результати кампанії «Цифрове перетворення Івано-Франківської області» розповіли у понеділок, 28 листопада, на брифінгу в облдержадміністрації.

15231547_660289277465676_1418760012_o

Перший заступник голови ОДА Марія Савка зазначила, що Франківщина – одна з перших областей, яка стала учасником цієї кампанії і вже має помітні результати.

«Завдяки співпраці з компанією Google Україна ми підвищили привабливість нашого краю», – говорить Савка.

В рамках проекту Google Україна створила сайт «Мандруй Івано-Франківщиною», де туристи зможуть знайти корисну інформацію про місця відпочинку на Прикарпатті. На мапі можна обрати будь-який туристичний об’єкт та подивитись, що є поряд з ним і де можна зупинитись. Корисним є інструмент «Сплануй подорож», який дозволяє скласти маршрут з місць, що вас цікавлять, а потім поділитися ним з друзями.

1

У рамках кампанії організатори оновили сайт платформи «Тепле місто». Тепер на сайті є додаток Google Digital Workshop – це онлайн-курси, які дають змогу представникам бізнесу отримати навички роботи в Інтернеті.

Крім того, важливою складовою проекту стало створення «Інвестиційного порталу Івано-Франківської області» – там можна редагувати й додавати нові для інвесторів об’єкти.

2

Також представили карту «Парковки Івано-Франківська», де можна знайти парковки міста, побачити типи стоянок та навіть оплатити карткою місце паркування.

3

Представники компанії Google Україна зазначають, що в Івано-Франківській області є багато сфер та можливостей для застосування цифрових технологій. А це, кажуть, дуже тішить.

«Ви й зараз можете помітити як змінюється область за рахунок проектів. І будете спостерігати ці зміни й надалі», – каже директор Google Україна Дмитро Шоломко.

Він зазначив, що головна ціль проекту – подолати бар’єр між населенням та цифровими технологіями.

Такий проект, крім Франківська, вже реалізувати у Львові, Рівному, Херсоні, Одесі та Миколаєві.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.