Люди

Геннадій Виходцев – бізнесмен з великим серцем

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Корпоративна соціальна відповідальність є невіддільною частиною розвитку для великого бізнесу. Це піклування про оточуюче середовище, покращене становище працівників компанії, підтримка соціальних програм і волонтерські роботи. На сьогодні за статистикою є конкурентною перевагою, бо покупці готові купувати у тих фірмах, що проявляють таку відповідальність. Мережа магазинів Фокстрот разом з Геннадієм Виходцевим. який обіймає посаду генерального директора, відповідально відносяться до соціального довкілля. Бренд нещодавно відзначив свій ювілей, а тому має величезний досвід. Проект «Зелений офіс», ідея якого дбати про людей і природу.

Головною концепцією є — мінімальний вплив людини на навколишнє середовище. В офісах заведено користуватися власними чашками та полотняними сумками, відмовившись від паперових стаканчиків та поліетиленових пакетів. Команда активно здає макулатуру, яку відправляють на перероблення, а кошти витрачає на озеленення простору поблизу офісів. Геннадій Виходцев завжди підтримує починання колег. Приємно усвідомлювати, що в фірмі працюють співробітники, які намагаються підтримувати екологічну рівновагу та борються за чистоту планети. Це не є просто трендом сьогодення, це поклик душі й намагання зробити щось, що по силу кожному.

Геннадій Виходцев підтримує талановитих дітей та підлітків, які присвятили себе спортивним танцям, вже протягом багатьох років. Він вважає, це гарною інвестицією здобутки молоді у спорті. Участь приймають спортсмени з різних країн світу.

Створення «Школа безпеки» було націлено на попередження дитячого травматизму учнів на дорозі та у побуті. Для цього проекту було підготовлений цікавий т пізнавальний матеріал. Школярам запропоновані уроки безпеки; творчі конкурси; створено тематичні команди пожежників і КВК, різноманітні вікторини тощо. Для початкової школи було розроблено мультсеріал, дозволений Міністерством освіти та науки України для перегляду у навчальних закладах. Батьки та вчителі вдячні за таке введення, а також статистика показує, що травматизму стало набагато менше. Волонтерством генеральний директор займається майже все життя. Великий вклад зроблений для українських воїнів. Він, щоб зібрати необхідні речі, продукти та ліки, влаштовував благодійні ярмарки.

Геннадій Виходцев – людина, яка не тільки вправно керує бізнесом, але й допомагає людям та рятує довкілля.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні