Люди

Гель лак – порятунок гарних пальчиків

Google+PinterestLinkedInTumblr

Дівчат з малечку привчають правильно стежити за собою. Треба постійно думати про те, що вона вдягає, яке себе поводить і на скільки охайний вигляд має. Догляд за руками, а особливо за нігтями – це один з базових етапів догляду за собою. Через це однією з найпопулярніших послуг у салонах краси – є манік’юра. Більш того, такий догляд за пальчик не тільки дозволяє створити охайний образ, але й проявити фантазію у прикрашенні фаланги нігтя. Адже після ретельного манік’юра настає новий етап – покриття нігтів лаком. Раніше звичайний лак тримався декілька днів. Його постійно доводилось змінювати. Але на зміну такому лаку прийшло нове відкриття майстрів у сфері краси – гель-лак. Його переваги досить важко недооцінити. Він наноситься в декілька шарів та закріплюється під світлом спеціальної лампи. Щоб покрити ніготь гель-лаком, використовують декілька покриттів. Спочатку необхідно нанести базу під лак. Потім ніготь покривають декількома арами гель-лаку, а після цього зверху його покривають топом. Останнє покриття створю ідеальну рівну поверхню та надійний захист для покриття. Тому у сучасний набір для манік’юра має входити як мінімум декілька базових кольорів такого лаку та інші засоби його нанесення.

Чому саме гель-лак?

Мабуть ще залишились деякі дівчата, котрі можуть виразити своє негативне ставлення о гель лаку. Але їх аргументацію проти такого лаку можна розвіяти, наводячи вагомі контр аргументі. Перевагами такого покриття для нігтів є наступні моменти:

  1. Він надійно закріплюється на ніготь й може носитись без проблем до 3 тижнів.
  2. З ним можна проводити різноманітні операції, наприклад, прибирання чи готування.
  3. Він укріплює нігтьову пластину.

Дівчата, котрі страждали з проблемою руйнування пластини нігтів почали постійно носити гель лак. У багатьох з них через деякий час проявився помітний позитивний ефект. Пластина нігтя стала значно міцнішою.

Оскільки гель-лак дуже надійно закріплюється на нігтях, з ним можна проводити різноманітні маніпуляції та операції. Такому покриттю не несе жодної загрози гаряча вода чи, наприклад, приготування їжі.

Головний аргумент скептиків, котрим не подобається гель-лак – це те, що він може нашкодити нігтям, адже разом з ним знімається й верхній шар нігтя. В даному випадку важливо запам’ятати, що нашкодити нігтю може не сам лак, а те, як його знімає майстер. Якщо дівчина звернулась до поганого професіонала, її нігті можуть знаходитись під загрозою.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.