Люди Соціум Фото

Франківські депутати затвердили бренд міста. Як це виглядатиме (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
25 квітня на засіданні 25 чергової сесії депутати прийняли рішення про завтердження бренду міста.

У травні 2018 року конкурсна комісія оголосила конкурс на розробку дизайну бренда Івано-Франківська. Серед запропонованих варіантів було обрано 6 найбільш цікавих. Саме з них 20 вересня 2018 року визначили переможця. Ним стала розробка дизайну бренда Ігоря Гуцуляка, йдеться на сайті міської ради.

До теми: Канадка Кейді Ворд стала людиною тижня за версією “Репортера”

В основі логотипного знаку – проекція (вигляд зверху) Ратуші. Кольорову гаму складають червоний і чорний та їхні відтінки. Також на логотипі можна помітити основні символи ідентифікації міста – Міська Ратуша, Станіславська фортеця (Бастіон), Галка (герб Івано-Франківська), перо для каліграфії та географічне розташування міста (екологічно чиста місцевість у передгір’ї українських Карпат).

Читайте також: Село здобуло бренд. Франківські дизайнери розробили логотип Татарова (ФОТО)

Співавтор дизайну бренду Ігор Гуцуляк запропонував варіанти використання символів у рекламі, друкованій і сувенірній продукції, і навіть для авіаліній. Базовий логотип подається українською мовою. При використанні інших мовних версій графічний напис перекладається на слоган. Головна тема – «Івано-Франківськ – місто для життя».

До теми: Місто шукає лого. Усе, що треба знати про танці навколо логотипу Івано-Франківська

Бренд міста Івано-Франківська та систему візуальної ідентифікації (бренд-буку) міста розроблено в рамках реалізації програми “Маркетингової стратегії міста Івано-Франківська”, яка впроваджуєтьмся Івано-Франківською міською радою у співпраці з Проектом міжнародної технічної допомоги “Партнерство для розвитку міст” (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Уряду Канади.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.