Люди Фото

Франківський поліцейський освідчився коханій після повернення із ООС (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
11 грудня 30 працівників поліції Івано-Франківщини повернулися з відрядження із зони ООС. На шикуванні після повернення зі сходу прикарпатський поліцейський освідчився коханій.

Чотири місяці 22-річний Руслан Смолінський ніс службу у Маріуполі, а коли повернувся додому – одразу ж запропонував руку і серце дівчині Ірині.

Правоохоронці несли службу в Донецькій області на блокпостах, допомагали місцевим поліцейським в охороні публічного порядку та виконували інші завдання, поставлені керівництвом.

Зустрічали бійців заступник начальника обласної поліції Роман Пицків, рідні та колеги.

Руслан більше року зустрічається з Іриною. Попри те, що це уже не перша поїздка бійця у зону проведення ООС, дівчина з нетерпінням чекала коханого, але про освідчення не здогадувалася, повідомляє поліція Івано-Франківської області.

Нині поліцейський не приховує почуттів:

«Я давно зрозумів, що це моя людина! В зоні ООС я таки наважився на крок вперед і не міг дочекатися повернення додому. Каблучку придбав у Маріуполі, а про квіти подбали батьки».

Рідних і колег Руслан попередив заздалегідь, а для Ірини зробив сюрприз. Дівчина відповіла коханому «так». Поліцейські Івано-Франківщини привітали пару і побажали взаєморозуміння і щасливих днів для пари.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.